• Demo Image

O FIRMIE

FIRMA SOLID-EKO JEST OBECNA NA POLSKIM RYNKU OD 2002 ROKU

Specjalizujemy się w profesjonalnej, przyjaznej dla środowiska gospodarce odpadami na terenie całego kraju m.in. w odbiorze celem unieszkodliwienia bądź wykorzystania(recykling) odpadów w tym niebezpiecznych powstających podczas procesów produkcyjnych w zakładach przemysłowych. Nie zawężamy jednak naszej działalności tylko do określonych grup odpadów, staramy się służyć pomocą wszędzie tam gdzie wytwarzane odpady stanowią problem dla ich posiadaczy.

Za główny cel stawiamy sobie zmniejszenie w maksymalnym stopniu zagrożeń jakie stwarza dla środowiska emisja odpadów w przemyśle i codziennym życiu człowieka.

Działamy ściśle z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska i obrotu odpadami co gwarantuje naszym klientom pewność co do solidności i rzetelności wykonania powierzonych nam prac. Posiadamy niezbędne zezwolenia wydane przez uprawnione organy do prowadzenia działalności w zakresie gospodarki odpadami.

Zajmujemy się również produkcją oraz opracowywaniem preparatów, dodatków, technologii i środków, które można zastosować w przemyśle. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Ekologii.